Full Dip® dažų dengimo instrukcija 1
Full Dip® dažų dengimo instrukcija 3

Mielas kliente,
šioje vietoje mes norėtume duoti jums išsamias instrukcijas ir supažindinti jus su FullDip® gaminių aplikacija. Atidžiai perskaitykite visą informaciją.

PARENGIMAS

PAVIRŠIŲ VALYMAS

Prieš naudojimą paviršius turi būti švarus ir be riebalų. Ypatingą dėmesį atkreipkite į kraštus ir tarpus. Paviršių valymui ir nuriebalinimui naudokite tik Full Dip® Predip valymo koncentratą (laikykitės naudojimo instrukcijų). Kaip alternatyva galima naudoti izopropanolio alkoholį, praskiestą 50% distiliuoto vandens pagal bendrą kiekį. Tada leiskite paviršiui pakankamai vėsti (maždaug 20-30 minučių kambario temperatūroje). Jei valymo priemonės likučių vis dar yra paviršiuje arba jei nepastebima pliūpsnio trukmės, medžiaga gali išvirti (taškai, įdubimo angos, žuvų akys).

PASTABA! Nenaudokite trečiųjų šalių gaminių, tokių kaip silikonas ar vaško valiklis, modelinis molis, stabdžių valiklis, metilinamas spiritas, riebalų valiklis, ploviklis, citrusinių vaisių arba acto valiklis. Purškite ant purškiamos plėvelės, kol ji mechaniškai patirs greitą atsiskyrimą.

PAVIRŠIAUS APSIKLIJAVIMAS

Šis žingsnis reikalauja didžiausio atidumo ir tikslumo. Ypač, jei po to naudosite viršutinius sluoksnius. Visi komponentai, kurie neturi būti dengiami, turi būti uždengti arba užklijuoti be išimties.

PASTABA! Atminkite, kad kai kurie plastikiniai paviršiai ir priekiniai žibintai gali būti jautrūs tirpiklio pagrindo gaminiams, tokiems kaip Full Dip®. Prieš naudodamiesi, patikrinkite, ar paviršiai suderinami nematomoje vietoje.

FULL DIP® PLASTI DIP, PURŠKIAMOS PLĖVELĖS NAUDOJIMAS

PAGRINDINĖS SPALVOS | METALIKO SPALVOS

Full Dip® pagrindinės ir metaliko spalvos paprastai gali būti purškiamos be išankstinio gruntavimo. Tačiau raudoną, geltoną, oranžinę ir rožinę spalvas kaip pagrindą rekomenduojame purkšti Full Dip® Nardo Gray. Tai ypač rekomenduojama, kai yra labai stiprus kontrastas tarp norimos Full Dip® spalvos ir dengiamo paviršiaus. Grunto spalva turėtų būti parenkama atsižvelgiant į vėlesnį norimo rezultato ryškumą (pvz.: Ryškiai geltona = balta grunto spalva).

NEONINĖ | TERMOCHROMAS | ŠVIEČIANTI TAMSOJE

PASTABA! Jei norite naudoti NEONINES spalvas, kaip pagrindą reikia purkšti baltą spalvą. Tai yra vienintelis būdas pasiekti maksimalų NEONINIŲ spalvų ryškumą. Norėdami gauti termochrominių spalvų ir Šviečiančios tamsoje efektą, mes taip pat rekomenduojame purkšti baltą gruntą.

PERLAS | CANDY PERLAS | DEIMANTINIS PERLAS | CHAMELEONAS

PASTABA! Naudojant šias pusiau permatomas efekto spalvas, būtina iš anksto purkšti pagrindinę spalvą / bazinę dangą. Efektų spalvoms, kurios purškiamos be ankstesnės bazinės spalvos, gali kilti problemų dėl medžiagos nulupamumo ir sugadinti originalius dažus.

TEMPERATŪRA IR VISKOSIZUMAS

Rekomenduojama apdorojimo temperatūra yra nuo 15 iki 24 laipsnių Celsijaus. Reikėtų vengti aukštesnės nei perdirbimo temperatūros, tiesioginių saulės spindulių ir per didelio pistoleto slėgio, nes esantis tirpiklis gali išgaruoti, kai tik jis pasirodys iš purkštuko. Rezultatas yra labai šiurkštus paviršius. Apdorojant aukštesnėje temperatūroje, Full Dip® purškiamą plėvelę galima skiesti iki 10% viso kiekio. Žemesnėje temperatūroje skardinę galite sušildyti iki kambario temperatūros vandens vonioje. DĖMESIO! Skardinės patiria slėgį.

REKOMENDUOJAMOS PURŠKIMO SISTEMOS, GALVUTĖS DYDIS IR DARBO SLĖGIS

Full Dip® 4 litrų skardines galima purkšti suslėgtu oru arba elektrine HVLP purškimo sistema (pvz.: Full Dip® FD650 arba Earlex MS 3000). Rekomenduojamas purkštuko dydis: 1,8 mm – 2,0 mm Darbinis slėgis turėtų būti kuo mažesnis. Rekomenduojamas maždaug 1,1 baro darbinis slėgis nuo pistoleto. Svarbiausia, kad medžiaga nesusmulkintų, o purškimas būtų minimalus, idealiu atveju – visai.

PURŠKIMO TECHNOLOGIJA

Purškiama lygiagrečiais keliais tolygiu atstumu nuo paviršiaus. Norėdami visiškai prisotinti, vietos visada turėtų persidengti 50%. Visada purškite efekto spalvas pagal automobilio ilgį, niekada ne į dalis! Apskritai, dengiant segmentus (pvz.: Sparnus, vairuotojo duris atskirai), kraštuose gali susidaryti per didelis prisotinimas ir slėgio nuosėdos (purškimo rūkas).

Naudodami dažų aerozolius, laikykite juos kiek įmanoma tiesesnius ir visada vertikalioje padėtyje. Dėl savo konstrukcijos aerozolinės skardinės netinka purškimui ant paviršiaus arba horizontalioje padėtyje.

Full Dip® 400ml aerozolinių dažų dangos dengimas

1. Prieš naudojimą pakratykite skardinę maždaug 2 minutes, ir poto leiskite skardinei pastovėti minutę ar dvi – tai padės išvengti burbuliukų susidarymo.

2. Dabar pradėkite purkšti 1–2 plonus sluoksnius (mažesnis džiūvimo laikas).

3. Kai sluoksnis išdžiūsta (maždaug 10–15 minučių), jūs galite purkšti ir šlapesniais/storesniais sluoksniais. Atkreipkite dėmesį į padidėjusį džiovinimo laiką!

4. Išpurškite bent 4–6 purškiamos plėveles sluoksnius, norint sudaryti patvaresnę dangą. Jei purškiate pagrindinę spalvą, kad vėliau pritaikytumėte efektinę spalvą, mes rekomenduojame purkšti 2-3
šlapius/storus bazinių spalvų sluoksnius. Reikalingas minimalus 4–6 sluoksnių skaičius pasiekiamas 2-3 papildomais norimos efekto spalvos sluoksniais.

5. Baigus purkšti, skardinę apverskite aukštyn kojomis ir spauskite purškimo galvutę, kol iš purkštuko nebebus daugiau medžiagų. Tai yra purkštuko valymas vėlesniam pakartotiniam naudojimui.

PASTABA! Tarp sluoksnių leiskite medžiagai išdžiūti apie 15-30 minučių. 
Džiovinimo laikas kinta priklausomai nuo aplinkos temperatūros, sluoksnių skaičiaus ir sluoksnio storio.

Full Dip® dažų 4L skardinėse dangos dengimas

1. Atidarykite skardinę ir maišykite ir plakite grąžtu maždaug 2 minutes. Tada užpildykite purškimo sistemą. Filtruokite pašalines daleles iš medžiagos naudodami dažų sietą (190 mikronų). Jei yra efektinių pigmentų arba įlašinamųjų atspalvių, sumaišykite juos skirtoje skaidrioje talpoje Full Dip®

2. Dabar pradėkite purkšti 1–2 plonus sluoksnius (jei reikia, sumažinkite purškimo sistemos pralaidumą). Viena vertus, tai yra gruntas vėlesniems sluoksniams, kita vertus, tai padeda jums jaustis, kaip tvarkyti medžiagą ir purškimo sistemą.

3. Sluoksniui išdžiūvus (maždaug 10–15 minučių), galite purkšti purškiamą plėvelę šlapiai/storai. Jei reikia, padidinkite purškimo sistemos pralaidumą arba atitinkamai sureguliuokite darbo greitį, kad paviršius būtų visiškai sudrėkintas ir sodri plėvelė.

4. Patvariai dangai išpurkškite bent 6 plėveles formuojančius sluoksnius. Jei purškiate pagrindinę spalvą, kad vėliau pritaikytumėte efektinę spalvą, mes rekomenduojame purkšti 2-3 visiškai sudrėkintus bazinių spalvų sluoksnius. Reikalingas minimalus 4–6 sluoksnių skaičius pasiekiamas 2-3 papildomais norimos efekto spalvos sluoksniais.

PASTABA! Tarp sluoksnių leiskite medžiagai išdžiūti apie 15-30 minučių. Džiovinimo laikas kinta priklausomai nuo aplinkos temperatūros, sluoksnių skaičiaus ir sluoksnio storio. REKOMENDACIJA! Purškimo sistemą valykite kas 2–3 kartus. Jei dirbate su elektrine purškimo sistema, prieš kiekvieną praėjimą įsitikinkite, kad oro filtras yra švarus ir pralaidus.

DŽIOVINIMO LAIKAS IR APDOROJIMAS

PASTABA! Iš karto po paskutinio sluoksnio padengimo pašalinkite lipnią juostą ant padengto paviršiaus. Priešingu atveju gali kilti pavojus, kad briaunos gali nusilupti ir apgadinti dangą, kai Full Dip® dažai išdžius.

Maždaug po 12 valandų danga išdžiūvo tiek, kad galėtumėte toliau dirbti. Visiškas mechaninis atsparumas pasiekiamas maždaug po 48 valandų. Džiovinimo laikas kinta priklausomai nuo aplinkos temperatūros, sluoksnių skaičiaus ir sluoksnio storio.

VALYMAS IR PRIEŽIŪRA

REKOMENDACIJA! Po to, kai Full Dip® purškiama plėvelė visiškai išdžiūvo, paviršių padenkite matiniu arba blizgiu Full Dip® Dipcoat (dangos priežiūros produktu). Tai pagerina dangą, sumažina nešvarumų kaupimąsi ir prisideda prie ilgesnio dangos patvarumo.

Norėdami lengvai ir efektyviai valyti, galite naudoti specialiai Full Dip® sukurtą šampūną. Dengtiems ratlankiams rekomenduojame FullCarX® ratlankių valymo priemones.

VIRŠUTINIS APSAUGINIS SLUOKSNIS

FULL DIP® TOP COAT 3K PRO

TIK PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI

FULL DIP® AKRILINIS LAKAS, 400 ml aerozolis.

Full Dip® COLORS AKRILINIS LAKAS yra greitai džiūstantis vienkomponentis skaidrus akrilo sluoksnis, 100% suderinamas su Full Dip® plasti dip dažais. Jis skirtas purškiamos plėvelės paviršiui užsandarinti ir daro jį atsparesnį įbrėžimams, tirpikliams ir kitiems poveikiams. Prieš padengdami skaidriu akrilo sluoksniu, Full Dip® purškiamą plėvelę palikite išdžiūti maždaug 4 valandas. Iš pradžių užpurkškite ploną sluoksnį ir leiskite išdžiūti apie 5 minutes. Tada užpurkškite dar 2–3 plėveles formuojančius ir prisotintus sluoksnius. Po maždaug 15 minučių dulkės nudžiūsta.

PASTABA! Full Dip® colors AKRILINIS LAKAS gali būti pašalintas tik užpurškus 6 FullDip® purškiamos plėvelės sluoksnius! Todėl atkreipkite ypatingą dėmesį į paruošimą ir maskavimą.

Atkreipkite dėmesį: Full Dip® produktai naudojami jūsų pačių rizika ir turi būti išbandyti ant dengiamų paviršių naudojant jūsų išankstinius testus. Mes neprisiimame jokios atsakomybės už žalą.

PARAIŠKA

Perskaitę visą ankstesnę informaciją ir atlikę reikiamus pasiruošimus, galite pradėti taikyti Full Dip® plasti dip dažais. Purškimo metu dėvėkite tinkamas apsaugos priemones, kaip respiratorius, apsauginiai akiniai ir dažytojo kostiumas. Dažymo metu visada užtikrinkite tinkamą darbo vietos vėdinimą.

Pirkinių krepšelis

0
image/svg+xml

Prekių krepšelyje nėra.

Tęsti apsipirkimą