Automobilinė purškiama plėvelė – kodėl tai verta?

Mylimos transporto priemonės išvaizda yra nepaprastai svarbi daugeliui vairuotojų. Dar visai neseniai vienintelis būdas pakeisti automobilį buvo perdažyti – tai reikalauja daug darbo ir daug pinigų. Šiuo metu, jei norite atnaujinti atskiras detales, jums nereikia išleisti tūkstančių. Naudodami purškiamą gumą galite tai padaryti savo rankomis. Pakanka vienos dienos. Tu netiki? Perskaitykite žemiau esantį straipsnį ir įsitikinkite, kad mes teisūs!

Purškiama plėvelė – naujas automobilio atnaujinimo būdas

Ar kada pagalvojote, ką naudoti norint atnaujinti savo pavargusius ratlankius? O gal kaip pakeisti visą savo automobilio spalvą, bet sugebėti grįžti į pradinę spalvą? Atsakymas paprastas. Guma automobiliui pasirodė rinkoje, dar liaudiškai vadinamu plasti dip, purškiama plevele arba purškiama guma. Tai naujoviškas gaminys, kurį galite pritaikyti pasirinktoms dalims patys. Be aerozolių, yra ir didesnės talpos – 4 litrų skardinės. Jie ypač naudingi įgyvendinant didesnius projektus, pavyzdžiui, keičiant automobilio spalvą. Tada purškiate plevelę elektriniu purkštuvu arba tradicine dažymo įranga su 1,8 mm purkštuvu. Specifiškumas turi daug spalvų, tai reiškia, kad pasirinktą fragmentą galite dažyti mėgstamiausiomis spalvomis. Dar daugiau – apsaugo atnaujintą paviršių nuo mechaninių pažeidimų.

Kuo skiriasi automobilio plasti dip ir įprasti dažai? Na, tai tikrai lengviau pritaikyti, o tai reiškia, kad mes galime labai lengvai nudažyti pasirinktas detales ar visą automobilį, vieni. Svarbu tai, kad galutinis efektas skiriasi nuo jūsų fantazijos, dėka dangos elastingumo, galite lengvai ją pašalinti ir išbandyti su kita spalva. Platus spalvų pasirinkimas leidžia klientui pasirinkti spalvą iš plataus Full Dip® spalvų diapazono. Be standartinių spalvų, taip pat yra ir metaliko, perlų, chromo, candy perlų, deimantinių perlų, chameleonų ir kitų efektų. Taip pat yra 2 rūšys – matinė arba blizgi.

Jei nerimaujate dėl dažytų detalių saugos, jus raminame – detalių atnaujinimas nekelia pavojaus jų gyvavimo laikui, jį taip pat gali pratęsti. Šis produktas apsaugo padengtas detales nuo išorinių veiksnių ir korozijos. Tačiau nepamirškite apie reikiamą sluoksnių kiekį plasti dipo ratlankiams.

Tai padės išvengti nepageidaujamų situacijų, pvz., nenusilupti, suplėšyti visą sluoksnį ar jo dalį. Paprastai naudojami 4-6 sluoksniai. Užpurkšta plevelė gali būti papildomai apsaugota specialia permatoma akrilo danga, vadinama TOP COAT, suprojektuota Full Dip®. Apsaugo nuo spalvos praradimo ir UV spinduliuotės, purškimo plevelė nepageltonuoja, ji yra atspari chemikalams ir įbrėžimams (Anti-Scratch), ją galima sušveisti ir poliruoti (švelniai). Pasitaiko tiek blizgių, tiek matinių variantų.

Metamorfozė naudojant šį novatorišką produktą neturi būti sunki

Dabar, kai sužinojote plasti dip naudą jūsų automobiliui, laikas sužinoti apie taikymo schemą. Purškimiama plevelė gali būti purškiama ant pasirinktos detalės tiesiai naudojant purškimo aerozolį ar purškimo pistoletą. Optimalus purškimo atstumas yra 15 cm. Tačiau prieš pradėdami dažyti ratlankius ar kitą automobilio elementą, nepamirškite jo tinkamai nuvalyti ir nuriebalinti, taip pat apsiklijuoti kur nenorite , kad nepatektų dažai. Baigus pasiruošimui, galite pradėti dažyti.

Kad poveikis būtų patenkinamas, reikia purkšti kelis plonus, mažiausiai 4 ir optimaliai 6 sluoksnius. Šis apdorojimas visiškai padengs pasirinktą paviršių. Džiūvimo laikas tarp sluoksnių yra apie 10 minučių esant 20 ° C temperatūrai. Visiškas sukietėjimas ir elastingumo bei atsparumo įgavimas įvyksta po 24 valandų. Dabar atėjo laikas sutvarkyti dažymo likučius.

Kam skirti plasti dip dažai?

Šis produktas ypač patinka žmonėms, mėgstantiems eksperimentuoti su automobilio išvaizda. Priežastis – aukščiau paminėta galimybė nesunkiai nulupti plėvelę nuo nudažytos detalės, nepažeidžiant jos ir sugrįžtant į pradinę spalvą. Tačiau ne tik jie mėgo purškiamą gumą. Kadangi jis gali būti naudojamas ant įvairių paviršių, tokių kaip metalas, medis, plastikas, stiklas ir kiti, be specialių gruntų, jis taip pat naudojamas namuose, biure, sode ir kt. Patraukli kaina, pritaikymo paprastumas ir labai geros kokybės plasti dip dažai, priverčia ją susirasti vis daugiau entuziastų.

Purškiama plevelė yra dar viena galimybė patiems pakeisti automobilio spalvą

Plasti dipo purškimas sulaukė daug palaikančių, kuriuos galima pamatyti ne tik parduotuvėse, siūlančiose šį gaminį, bet ir keliuose. Kita priemonė, kuri vairuotojams patiko, yra „Plasti Dip“ purškiama plevelė yra jos pirmtakas. Ar negirdėjai apie ją? Ar jums įdomu, kas tai yra? Na, tai yra lanksti danga dažų pavidalu, kurią galite purkšti ant savo automobilio kėbulo, taip pat ir ant kitų paviršių. „Plasti Dip“ yra šio tipo produktų pradininkas. Tačiau tik Full Dip® paėmė šį produktą į aukštesnį lygį. Didesnis lankstumas ir atsparumas, dangos kokybė ir nereikia maišyti su kietikliu – tai tik keletas savybių, išskiriančių Full Dip® , palyginti su „Plasti Dip“.

Full Dip – kodėl verta?

Jūs jau žinote, kas yra purškiama plevelė. Atėjo laikas išmokti šio metodo pranašumų. Šis sprendimas suteikia tiek daug galimybių, nes, kaip minėjome aukščiau, jį lengva pritaikyti. Be to, jis greitai išdžiūsta ore. Ši automobilio purškiama plevelė apsaugo jūsų keturis ratus nuo išorinių oro sąlygų ir korozijos, o be to – nuo rūdžių, druskos ir įvairių rūšių rūgščių. Svarbus aspektas, kurį reikėtų pabrėžti, yra jo lankstumas, o tai reiškia, kad Full Dip® nesubyra ir neskilinėja, o tai neabejotinai išskiria šių prekės ženklų gaminius iš konkurencijos.

Kitas privalumas, kurį purškiamos plėvelės vartotojai labai vertina, yra beveik nepastebimas skirtumas tarp Full Dip, Plasti Dip, ar kitų tokio tipo gaminių. Jei įsitikinsite, kad jūsų automobilis yra profesionaliai dažytas, niekas nepastebės skirtumo. Ar bijote, kad nepadarysite? Nors purškiama plevelė yra labai lengva pritaikyti ir jūs tikrai galėsite tai padaryti patys, pagalvokite apie specialisto pagalbą. Ypač jei esate perfekcionistas. Gelbėjimo dirbtuvėse yra įrangos (pvz., pistoletų), kurios vertė kartais viršija 500EUR ir yra labai svarbu, kai kalbama apie galutinę padengtos dangos kokybę. Tačiau mes jus patikiname, kad purškimo ar įprastos plevelės dažymas purškimo pistoletu nėra pats sunkiausias.

Viena iš aplinkybių, kurią ypač pastebi tie, kurie nusprendžia dėl pateikto preparato vietos, yra žema kaina. 4 litrai plasti dipo kainuoja nuo 74,99€ iki 89,99€. Jei pasirinksite aerozolį, sumokėsite apie 9,99€ iki 16,99€ už 400 ml aerozolį. Kai taikoma spalva tampa nuobodi, galite ją sėkmingai pašalinti, neapgadindami automobilio kėbulo.

Kaip prižiūrėti dangą, kad efektas išliktų ilgai?

Jei nuspręsite naudoti Plasti Dip, Full Dip ar kitą purškiamąją plevelę, greičiausiai norite, kad rezultatas išliktų kuo ilgiau. Jūs neturite pašalinti dangos po vieno sezono. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai apsaugoti savo nudažytas detales, o pritaikytas produktas gali tarnauti iki 10 metų (priklausomai nuo sąlygų ir naudojamų priežiūros priemonių). Tačiau reikia atsiminti keletą svarbių aspektų.

Būkite atsargūs plaudami dangą. Geriausia, jei ant bekontaktės plovyklos naudosite švelnų purškiklį arba bandysite automobilį plauti savo kieme – pasiemę paprastą kempinę, mirkytą vandenyje su šampūnu. Be to, Full Dip® siūlo specialų kosmetikos asortimentą, skirtą purškiamai plevelei prižiūrėti. Nepasitikėkite tais, kurie teigia, kad nešvarumai patenka į padengtą dangą, todėl ją sunku pašalinti. Tai šmeižtas, kuris realiai neveikia. Tiek aukščiau paminėta tarša, tiek vabzdžiai ir purvas be jokių problemų patenka iš purškimo plevele padengto paviršiaus.

Savo mylimą automobilį galite valyti taip dažnai, kaip įprasta. Nereikia dažniau ar rečiau valyti.

Plasti Dip purškiama plevelė, nors ir gali padengti mažus įbrėžimus ant dažų, nėra neįtikėtina. Todėl turite būti atsargūs, kad nesubraižytumėte ir nenuplėštumėte.

Produktas yra atsparus tiek labai žemai, tiek labai aukštai temperatūrai. Joks sezonas, tinkamai prižiūrint, nesugadins padengto sluoksnio.

Ar norite, kad plasti dipu, padengtam automobiliui, kuo ilgiau išliktų nepakitusi? Svajojate pabrėžti pritaikytą spalvą? Ar nenorite jaudintis dėl valymo? Yra būdas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai palaukti, kol Plasti Dip visiškai išdžiūsta, ir ant jo patepti specialiu vašku, kuris ne tik apsaugos plevelę, bet ir išlygins paviršių.

Santrauka

Kaip matote aukščiau, jums nereikia išleisti didelių pinigų sumų, kad automobilis atrodytų originalus ir išskirtinis. Viskas ko jums reikia – šiek tiek noro, šiek tiek laisvo laiko, sumanių rankų ir sukursite savo svajonių transporto priemonę. Dar daugiau – bet kuriuo metu galite pakeisti jos veidą, nes pateiktus mišinius galite lengvai nuimti ir įdėti naujų.

Šios priemonės tiks ir žmonėms, mėgstantiems eksperimentuoti. Jų dėka jie laikas nuo laiko gali pakeisti savo automobilių įvaizdį. Be abejo, tai yra „pasidaryk pats“ entuziastų, kurie mėgsta laisvalaikį leisti savo garažuose, rojus. Toks sprendimas tikrai patiks ir tiems, kurie nori tinkamai apsaugoti dangą nuo pažeidimų, blogų oro sąlygų ar korozijos.

Dar daugiau – atminkite, kad pateiktus gaminius galite naudoti ir kasdieniame gyvenime, dažydami įvairius paviršius, pvz. buityje.

Pirkinių krepšelis

0
image/svg+xml

Prekių krepšelyje nėra.

Tęsti apsipirkimą