THE ULTIMATE COLOR CHANGE SOLUTION

LOOK & FEEL OF A POWDER COATING WITH THE FLEXIBILITY OF A FILM

Unikali Superwrap purškiamo vinilo formulė suteikia blizgią, lygią apdailą, kuri prilygsta brangiai miltelinei ar dažų dangai. Privalumas: Superwrap galima visiškai nulupti nepaliekant jokių likučių. Naudodami Superwrap galite sukurti individualią ratlankių, veidrodėlių, dekoratyvinių juostelių ar radiatoriaus grotelių išvaizdą per trumpą laiką, nes paprasta naudoti mūsų “pasidaryk pats” aerozolius. Originalūs dažai nepažeidžiami. Tai reiškia, kad maksimalūs pokyčiai su nuliniu nusidėvėjimu.

Superwrap 1
  • Spalvų kaita ir individuali išvaizda
  • Didelio blizgesio lygi apdaila
  • Nebrangus, palyginti su milteliniu dažymu
  • Nėra nuvertėjimo perparduodant.
  • Išlaikomi originalūs dažai.
  • Saugu naudoti ant originalaus lako, ratlankių, chromo ir kt.
  • Apsauga nuo akmenukų, druskos, cheminių medžiagų, stabdžių dulkių, UV spindulių ir kt.
  • Neįtikėtinai lengva palaikyti švarą, palyginti su tradicinėmis purškiamomis plėvelėmis.
  • Lengva naudoti, mūsų komanda teikia visapusišką techninę pagalbą.
  • Išsilaiko iki 2 metų.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI (D.U.K)

Kuo skiriasi Superwrap ir purškiama plėvelė, plasti dip?

Nors SUPERWRAP turi tam tikrų bendrų savybių su kitais nulupamais produktais ar purškiama plėvele, SUPERWRAP iš esmės skiriasi. SUPERWRAP vinilo pagrindu sukurta formulė leidžia vienu kartu išgauti blizgią, lygią apdailą, kurią labai lengva prižiūrėti ir valyti. SUPERWRAP naudojami aukštos kokybės pigmentai, be to, SUPERWRAP yra savaime išsilyginantis produktas, pasižymintis dideliu atsparumu UV spinduliams ir cheminėms medžiagoms.

Kam yra naudojamas Superwrap?

Mūsų “pasidaryk pats” aerozoliai tinka tik ratlankiams, motociklų dalims (bakui, plastikams, purvasargiams), dviračių rėmams ir automobilių dalims (apdailos detalėms, radiatoriaus grotelėms, emblemoms, veidrodėliams, stabdžių suportams).

Ant kokių paviršių galima naudoti Superwrap?

Specialiai automobilių pramonei sukurta Superwrap buvo išbandyta ant lakuotų paviršių, pavyzdžiui, tokių, kokius naudoja automobilių gamintojai. Tai – lengvojo lydinio ratlankiai, chromuoti plastikai, lakuotas anglies pluoštas ir metaliniai paviršiai. Superwrap DIY purškimo aerozoliai tinka tik nedideliems paviršiams, pavyzdžiui, ratlankiams, durelių veidrodėliams, emblemoms, grotelėms, chromuotai apdailai ir pan. Primygtinai nerekomenduojame Superwrap DIY purškimo skardinėmis dengti viso automobilio plėvele! Superwrap negalima naudoti ant nedažytų / neaiškiai nudažytų paviršių. Iš esmės rekomenduojame atlikti bandomąjį purškimą ant kiekvieno paviršiaus nepastebimoje vietoje, leisti jam išdžiūti ir nulupti, kad patikrintumėte paviršiaus suderinamumą.

Kiek laiko tarnauja purškiama plėvelė Superwrap?

Superwrap „pasidaryk pats“ aerozolis buvo sukurtas iki 2 metų tarnavimo laikui ir įrodė, kad jis puikiai apsaugo nuo kelio nešvarumų, akmens drožlių, druskos, cheminių medžiagų ir UV spindulių. Tarnavimo laikas labai priklauso nuo naudojimo ir priežiūros. Visada atminkite, kad Superwrap buvo sukurtas kaip laikinas sprendimas pakeisti spalvą, o ne kaip įprasto dažymo pakaitalas!

Kiek balionėlių reikia mano projektui?

Tai priklauso nuo projekto, kurį norite pradėti. Produkto galerijoje galite rasti kiekių lentelę.

Ar galima Superwrap naudoti ant chromuotų paviršių?

Superwrap galima naudoti ant chromuotų paviršių. Tik įsitikinkite, kad visiškai nuriebalintas paviršius.

Į ką reikėtų atsižvelgti lyginant su ankstesniais produktais?

Superwrap negalima apdoroti esant > 60 % drėgnumui ir žemesnei nei 17 C° temperatūrai. Naudojant Superwrap kaip niekada svarbu išlaikyti minimalų medžiagos storį. Reikia mažiausiai 10 šlapių sluoksnių. Į tai būtinai reikėtų atsižvelgti užsakant. Geriau naudoti šiek tiek daugiau medžiagos nei per mažai.

Video pamokos

Pirkinių krepšelis

0
image/svg+xml

Prekių krepšelyje nėra.

Tęsti apsipirkimą