Superwrap 1

THE ULTIMATE SOLUTION TO CHANGING COLORS

Atraskite miltelinio dažymo išvaizdą ir pojūtį su plėvelės lankstumu. Su būdingu itin blizgiu Superwrap paviršiu galite pakeisti savo ratlankių, veidrodėlių ir automobilio detalių spalvas ir tuo pat metu turėti galimybę greitai ir lengvai grįžti į pradinę išvaizdą.

Superwrap gaminių asortimentas yra „pasidaryk pats“ purškimo balionėlyje ir yra skirtas visų kategorijų automobilių entuziastams. Nepriklausomai nuo to, ar tai jūsų pirmasis projektas, ar jau esate patyręs profesionalas, naudoti Superwrap taip pat paprasta, kaip važiuoti su tarpinėmis movomis.

BŪKITE ĮKVĖPTI

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI (D.U.K)

Kuo skiriasi Superwrap ir gumos pagrindu pagaminta purškiama plėvelė?

Nors SUPERWRAP turi tam tikrų savybių su kitais nulupamais produktais ar purškiamąja plėvele, SUPERWRAP iš esmės skiriasi. SUPERWRAP vinilo pagrindu pagaminta formulė užtikrina blizgius, lygius paviršius tiesiai iš skardinės, kurį labai lengva prižiūrėti ir valyti. SUPERWRAP naudoja aukštos kokybės pigmentus, taip pat yra savaime išsilyginantis produktas, pasižymintis aukštu UV ir cheminiu atsparumu.

Kam yra naudojamas Superwrap?

Mūsų „pasidaryk pats“ balionėliai yra tinkami tik ratlankiams, motociklų dalims (bakas, gaubtai, purvasargiai), dviračių rėmams ir transporto priemonių dalims (apdailos juostoms, radiatoriaus grotelėms, emblemoms, veidrodėliams, stabdžių apkaboms).

Ant kokių paviršių galima dengti Superwrap?

Superwrap buvo specialiai sukurtas automobilių pramonei ir išbandytas ant skaidrių lakuotų paviršių, pavyzdžiui, naudojamų automobilių gamintojų. Įskaitant lengvojo lydinio ratlankius, chromuotą plastiką, bespalviu nudažytą anglies pluoštą ir metalinius paviršius. Superwrap „pasidaryk pats“ purškimo balionėliai tinka tik mažiems paviršiams, tokiems kaip ratlankiai, išoriniai veidrodėliai, emblemos, radiatoriaus grotelės, chromuotos juostelės ir tt. Primygtinai nerekomenduojame dengti visos transporto priemonės su Superwrap „pasidaryk pats“ purškimo balionėliais! Superwrap negalima naudoti ant nedažytų paviršių. Paprastai rekomenduojame atlikti bandomąjį kiekvieno paviršiaus purškimo procesą nepastebimoje vietoje, leisti jam išdžiūti ir tada nulupti, kad patikrintumėte paviršiaus suderinamumą.

Kiek laiko tarnauja Superwrap purškiama plėvelė?

Superwrap „pasidaryk pats“ purškiklis buvo sukurtas iki 2 metų galiojimo laikui ir įrodė, kad jis puikiai apsaugo nuo kelio nešvarumų, akmens drožlių, druskos, cheminių medžiagų ir UV spindulių. Galiojimo laikas labai priklauso nuo naudojimo ir priežiūros. Visada atminkite, kad Superwrap buvo sukurtas kaip laikinas sprendimas pakeisti spalvą, o ne kaip įprasto lakavimo pakaitalas!

Kiek balionėlių reikia mano projektui?

Tai priklauso nuo projekto, kurį norite pradėti, ir nuo spalvos, kurią norite jam naudoti.

Ar Superwrap galima naudoti ant chromuotų paviršių?

Superwrap galima naudoti ant chromuotų paviršių. Tiesiog įsitikinkite, kad visiškai nuriebalinote paviršių.

Į ką reikėtų atsižvelgti lyginant su ankstesniais produktais?

Superwrap negalima apdoroti esant > 60% oro drėgmei ir žemesnei nei 17 °C temperatūrai. Su Superwrap kaip niekad svarbu išlaikyti minimalų medžiagos storį. Reikalinga mažiausiai 10 šlapių sluoksnių. Į tai būtinai reikia atsižvelgti užsakant. Geriau purkšti šiek tiek daugiau medžiagos nei per mažai.

Pirkinių krepšelis

0
image/svg+xml

Prekių krepšelyje nėra.

Tęsti apsipirkimą