Apie Full Dip®

Full Dip® yra labai gerai žinomas prekės ženklas, kurį suformavo aukštos kvalifikacijos inžinieriai. Dėl daugiau nei septynerių metų plėtros ir tyrimų Full Dip® yra pirmasis plasti dip, purškiamos gumos / plėvelės gamintojas Ispanijoje ir Europoje.

Full Dip® sukūrė nulupamus, purškiamus elastinius gumos dažus, kurie yra specialiai sukurti automobiliams, ratlankiams, motociklams ir ne tik. Galite individualizuoti, ir kurti įvairias spalvas. Jis tiekiamas 400ml aerozoliuose ir 4L paruoštose naudoti skardinėse. Tai lengva pritaikyti ir efektyviausia medžiaga rinkoje! Labai konkurencinga kaina, o svarbiausia, jei darbas atliekamas teisingai, Full Dip® dažytiem automobiliam gali nulupti dažus be jokių problemų po daugelio metų taikymo.

Už Full Dip® yra puiki komanda, visą savo laiką skirianti plasti dip, purškiamos gumos / plėvelės ir kitų specialių dažų išradimui, tobulinimui rinkoje. Full Dip® yra stipresnis nei bet kada. Netrukus pateiksime naujienų, naujų spalvų ir dar daugiau. Mes turime geriausią medžiagą visais aspektais! Tai iš tikrųjų yra toks sėkmingas, kad kiti prekės ženklai pradeda mus kopijuoti ir, siekdami to, naudojasi mūsų medžiaga kaip etalonu.

Pirkinių krepšelis

0
image/svg+xml

Prekių krepšelyje nėra.

Tęsti apsipirkimą