Ar plasti dip dažais galiu pats nusidažyti savo automobilį, ratlankius ir kitas dalis?

Tikrai taip! Šimtai „Pasidaryk pats“ klientų naudoja mūsų gaminius, kad reguliariai pakeistų savo automobilio, ratlankių ar kitų detalių spalvą. Nesvarbu, kokią patirtį ar ankstesnes žinias turi. Kol vykdysite viską pagal mūsų pateiktas instrukcijas. Mūsų produktai yra labai patogūs vartotojui. Atminkite, kad visiškai nudažyti paviršiai yra labai lengvai nulupami. Taigi jei padarėte klaidą, galite ją tiesiog ją pašalinti nulupdami ir bandyti dar kartą! Išbandyk!

Kiek laiko tarnauja Full Dip® purškiamos gumos dažai?

Teisingai naudojant, Full Dip® dažai gali tarnauti ilgiau nei 3 metus, nereikia jokių pakeitimų. Purškimo technika purškiant ir sluoksnių kiekis (medžiagos kiekis) lemia produkto ilgaamžiškumą. Be abejo, mes taip pat siūlome specialias valymo ir priežiūros priemones, skirtas kruopščiam purškiamos gumos dangos valymui ir ilgalaikei priežiūrai.

Kokias salygas atlaiko Full Dip® dažai?

Full Dip® dažai yra atsparūs saulės spinduliams, ledui, šalčiui, druskai ir kt. Daugelis klientų nusidažo savo ratlankius ir automobilius, kad apsaugotų originalius paviršius nuo šių oro sąlygų. Taipat galite padengti specialiu matiniu / blizgiu laku kuris apsaugo nuo įbrėžimų, degalų, tirpiklių ir kt.

Ar Full Dip® dažai atsparūs benzinui ir tirpikliams?

Full Dip® yra tirpiklio pagrindo danga, todėl nėra atspari degalams, benzinui ar kitiems tirpikliams. Taigi būkite ypač atidūs pilant degalus arba dirbdami su tirpiklio pagrindu pagamintais produktais prie artimo paviršiaus.

Ar Full Dip® dažai nusilupa?

Taip, Full Dip® dangą galima lengvai nulupti. Norėdami užtikrinti geriausią atsparūmą ir nusilupimo lengvumą, rekomenduojame purkšti mažiausiai 5 sluoksnius. Medžiagos storis yra labai svarbus.

Ar galiu pats nusidažyti automobilį, ratlankius ir kitas dalis?

Full Dip® yra labai patogus vartotojui produktas! Mūsų klientai kiekvieną dieną purškia savo emblemas, ratlankius ir transporto priemones be išankstinių žinių. Nors produktas buvo sukurtas „pasidaryk pats“ vartotojams, dažymo procese vis tiek bus žmogiškasis faktorius. Paruošiamieji darbai, purškimo technika ir kiti veiksniai daro didelę įtaką galutiniam rezultatui.

Ar Full Dip® dažai atsparus karščiui?

Full Dip® yra atsparus karščiui iki 80°C temperatūros.

Kaip paruošti mano ratlankius ar automobilį ir kitas detales dažymui?

Rekomenduojame iš anksto nuvalyti ir nuriebalinti ratlankius ar automobilį naudojant Full Dip® PREDIP Car body preparation gaminį. Tai pašalina riebalus, aliejų, nešvarumus, nuosėdas ar vašką, kurie gali pakenkti Full Dip® dangos sukibimo galimybėms. Leiskite paviršiui visiškai išdžiūti, bet kokia drėgmė, kuri gali neigiamai paveikti sukibimą ir sukelti pūslelę. Švarus ir sausas paviršius yra būtinas.

Kaip plauti Full Dip® dengtus paviršius?

Dažytus paviršiai gali būti lengvai plaunami rankomis ir naudojant įprastą automobilį šampūną. Kruopščiam valymui ir tausojančiai priežiūrai rekomenduojame naudoti kas antrą kartą Full Dip® šampūną ir Full Dip® Dip Coat gaminius. Plovimas automobilių plovykloje arba valymas aukšto slėgio plovikliu taip pat nekelia problemų.

Koks yra reikalingas atstumas dažant?

Rekomenduojamas purškimo atstumas yra nuo 10-15cm iki maždaug 15-20cm.

Kaip gali būti geriausi rezultatai dažant su Full Dip® 400ml aerozoliais?

Prieš naudodami Full Dip® 400ml aerozolius, įsitikinkite, kad jie gerai suplakti. Aerozolių negalima laikyti žemesnėje, nei kambario temperatūroje. Laikykite aerozolius vertikaliai, o ne 45° kampu į paviršių, kad išvengtumėte nubėgimų ir purslų.

Ar Full Dip® dažams galima suteikti blizgęsį?

Blizgantį paviršių įmanoma pasiekti naudojant mūsų Full Dip® blizgiklį. Tačiau paviršius nebus apsaugotas nuo UV spindulių, ir kitų gamtos veiksnių. Tad jei norite ir apsaugos dažant 400ml aerozoliais siūlome naudoti Full Dip® akrilinį blizgų laką, o dažant iš 4L skardinių naudokite Full Dip® blizgų laką.

Pirkinių krepšelis

0
image/svg+xml

Prekių krepšelyje nėra.

Tęsti apsipirkimą