D.U.K

Dažniausiai užduodami klausimai

Tikrai taip! Šimtai „Pasidaryk pats“ klientų naudoja mūsų dažus, kad reguliariai pakeistų savo automobilio, ratlankių ar kitų detalių spalvą. Nesvarbu, kokią patirtį ar ankstesnes žinias turite. Kol vykdysite viską pagal mūsų pateiktas instrukcijas. Mūsų produktai yra labai patogūs vartotojui. Atminkite, kad visiškai nudažyti paviršiai yra labai lengvai nulupami. Taigi jei padarėte klaidą, plėvelę tiesiog galite pašalinti nulupdami ir bandyti dar kartą! Išbandyk!

Teisingai naudojant, Full Dip® dažai gali tarnauti ilgiau nei 3 metus, nereikia jokių pakeitimų. Purškimo technika ir sluoksnių kiekis (medžiagos kiekis) lemia produkto ilgaamžiškumą. Be abejo, mes taip pat siūlome specialias valymo ir priežiūros priemones, skirtas kruopščiam purškiamos plėvelės dangos valymui ir ilgalaikei priežiūrai.

Full Dip® dažai yra atsparūs saulės spinduliams, ledui, šalčiui, druskai ir kt. Daugelis klientų nusidažo savo ratlankius ir automobilius, kad apsaugotų originalius paviršius nuo šių oro sąlygų. Taipat galite padengti specialiu matiniu/blizgiu laku kuris apsaugo nuo įbrėžimų, degalų, tirpiklių ir kt.

Full Dip® yra tirpiklio pagrindo danga, todėl ji nėra atspari degalams, benzinui ar kitiems tirpikliams. Taigi būkite ypač atidūs pilant degalus arba dirbdami su tirpiklio pagrindu pagamintais produktais prie artimo paviršiaus.

Taip, Full Dip® dangą galima lengvai nulupti. Norėdami užtikrinti geriausią atsparumą ir nulupimo lengvumą, rekomenduojame purkšti mažiausiai 5 sluoksnius. Medžiagos storis yra labai svarbus.

Full Dip® yra atsparus karščiui iki 80°C temperatūros.

Rekomenduojame iš anksto nuvalyti ir nuriebalinti ratlankius ar automobilį naudojant Full Dip® PREDIP produktą. Pašalina riebalus, aliejų, nešvarumus, nuosėdas ar vašką, kurie gali pakenkti Full Dip® dangos sukibimo galimybėms. Leiskite paviršiui visiškai išdžiūti, bet kokia drėgmė, gali neigiamai paveikti sukibimą ir sukelti pūslelę. Švarus ir sausas paviršius yra būtinas.

Dengti paviršiai gali būti lengvai plaunami rankomis ir naudojant įprastą automobilį šampūną. Kruopščiam valymui ir tausojančiai priežiūrai rekomenduojame naudoti kas antrą plovimą Full Dip® šampūną ir Full Dip® Dip Coat produktus. Plovimas automobilių plovykloje arba valymas aukšto slėgio plovikliu taip pat nekelia problemų.

Rekomenduojamas purškimo atstumas yra nuo 10-15cm iki maždaug 15-20cm.

Prieš naudodami Full Dip® 400ml aerozolius, įsitikinkite, kad jie gerai supurtyti. Aerozolių negalima laikyti žemesnėje, nei kambario temperatūroje. Laikykite aerozolius vertikaliai, o ne 45° kampu į paviršių, kad išvengtumėte nubėgimų ir purslų.

Blizgantį paviršių įmanoma pasiekti naudojant mūsų Full Dip® blizgiklį. Tačiau paviršius nebus apsaugotas nuo UV spindulių, ir kitų gamtos veiksnių. Tad jei norite ir apsaugos dažant 400ml aerozoliais siūlome naudoti Full Dip® akrilinį blizgų laką.

© 2024 plastidip.lt Visos teisės saugomos

© 2024 plastidip.lt Visos teisės saugomos

Pirkinių krepšelis

0
image/svg+xml

Prekių krepšelyje nėra.

Tęsti apsipirkimą