Apmokėjimo būdai

Už parduotuvėje plastidip.lt įsigytas prekes pirkėjas gali sumokėti trimis būdais:

APMOKĖJIMAS ELEKTRONINE BANKININKYSTE. 
Mūsų el. parduotuvėje įdiegta MONTONIO įmokų surinkimo sistema. Apmokėjimo būdą galėsite pasirinkti atsiskaitymo metu. Sistemos pagalba galite atsiskaityti žemiau išvardintomis elektroninės bankininkystės sistemomis. Mokėjimams per el. bankininkystes priimti naudojame mokėjimo iniciavimo paslaugą (MIP). MIP tai paslauga, kai mokėtojas licencijuotam tarpininkui suteikia trumpalaikę ribotą prieigą prie savo mokėjimo sąskaitos per internetinę bankininkystę, kad tarpininkas mokėtojo vardu suformuotų mokėjimo pavedimą. Daugiau informacijos apie tai Lietuvos banko puslapyje.

APMOKĖJIMAS BANKINIU PAVEDIMU. Atlikus užsakymą mūsų el. parduotuvėje, automatiškai generuojama ir Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiunčiami rekvizitai apmokėjimui, pagal kuriuos galite atlikti bankinį pavedimą. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį. Jeigu atliekate mokėjimą iš kito banko nei mūsų ir norite, kad prekes išsiųstumėme tą pačią dieną, persiųskite mums apmokėjimo patvirtinimo kopiją el. paštu info@plastidip.lt ir Jūsų mokėjimą užskaitysime.

Mūsų banko sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: Matas Švilpauskas
Sąskaita: LT887300010159076047


APMOKĖJIMAS ATSIIMANT KAUNE GRYNAISIAIS. 
Visi klientai atsiimantys savo užsakymus Kaune, turi galimybę juos apmokėti atsiėmimo metu grynaisiais. Atlikus užsakymą el. parduotuvėje, automatiškai gausite standartinį užsakymo patvirtinimo el. laišką, o kai užsakymas bus paruoštas atsiėmimui – gausite dar vieną el. laišką su Jūsų užsakymo statuso pasikeitimo informacija. Gavę minėtąjį ir laišką ir susitarus galite atvykti į pateiktą adresą atsiimti savo užsakymo ir apmokėti jį grynaisiais.

© 2024 plastidip.lt Visos teisės saugomos

© 2024 plastidip.lt Visos teisės saugomos

Pirkinių krepšelis

0
image/svg+xml

Prekių krepšelyje nėra.

Tęsti apsipirkimą