FullDip® ratlankių pamoka

Žingsnis po žingsnio parodysime, kaip tobulai nudažyti „FullDip” ratlankius. Tai labai paprasta, turite laikytis medžiagos kiekio ir tinkamai ją naudoti.

DAŽYKITE RATLANKIUS SU FULLDIP® PAMOKA

FullDip® yra labai lengvai naudojami viniliniai dažai, skirti neprofesionalams. Nebūtina turėti išankstinių dažymo žinių.

1 ŽINGSNIS - PASIRUOŠIMAS

Nereikia atlikti jokio profesionalaus paruošimo, pavyzdžiui, šlifavimo, gruntavimo, glaistymo ir pan.

Vienintelis reikalingas paruošimas:

Reikia tik gerai nuvalyti/nuriebalinti paviršių/ratlankį:

   Nuplaukite ratlankius ratlankių valikliu, geležies valikliais, nuriebalinimo priemonėmis…, kol jie bus visiškai švarūs. Venkite valyti su muiluotomis valymo priemonėmis (indaplovės, buitinėmis priemonėmis), nes dėl to FullDip gali neprikibti prie ratlankių.
Labai gerai išdžiovinkite apdorojamą vietą:

   Nusausinkite ratlankius sausu ir švariu skudurėliu, popierine arba mikropluošto šluoste. Šis žingsnis yra labai svarbus. Neturėtų būti drėgmės, riebalų, vaškų ir pan.
Padangą ir ratlankius gerai užmaskuokite

   Labai svarbu neužklijuoti ant ratlankio briaunos, geriau palikti 1-2 mm padangos neužmaskuotos. Nes net jei ir padangą nudažysime, vėliau plėvelę bus labai lengva nuo padangos nulupti. Taip pasieksime geresnę išvaizdą ir švarų bei tobulą pjūvį.

FullDip® ratlankių pamoka 1
FullDip® ratlankių pamoka 2

2 ŽINGSNIS - FULLDIP® MEDŽIAGA

FullDip® ratlankių pamoka 3

Šiame žingsnyje aptarsime medžiagos kiekį, kurį reikia padengti ant kiekvieno ratlankio, atsižvelgiant į jo dydį ir spalvą, kuria norime padengti.

Labai svarbu padengti visą rinkinyje esantį kiekį, kad ateityje nekiltų problemų ir kad FullDip būtų tinkamai padengtas. Kalbėsime ne apie sluoksnių skaičių, nes tai santykinis rodiklis, o apie padengta kiekį. Mažiausiai 1 aerozolis vienam ratlankiui.

Prieš naudojimą aerozolį reikia gerai suplakti, kad jame esantys komponentai gerai susivienodintų.

   STANDARTINĖS IR METALLIC spalvos -> Dažykite TIESIOGIAI, nenaudodami konkrečios bazinės spalvos.

   CANDY IR CHAMELEONO spalvos -> Pirmiausia reikia padengti JUODOS FullDip spalvos pagrindą (pridedama prie rinkinio kartu su reikiamais aerozoliais).

Paruošę ratlankius, pereiname prie pirmųjų dažymų.

3 ŽINGSNIS - FULLDIP® DAŽYMAS

Turime du ratlankio dažymo būdus:

1 – Dažyti ratlankį ant automobilio (vertikali padėtis).

Dažydami šiuo būdu turime labai gerai užmaskuoti vidinę ratlankio sritį, todėl įsitikinkite, kad nenudažysite vidinių detalių. Kad viską gerai užmaskuotume, galima naudoti plėvelę, laikraštį/maskavimo popierių ir lipnią juostą. Galime pasinaudoti kortų kaladėle, užkišdami tarp ratlankio briaunos, kad įsitikintume, jog neuždažysime padangos.

2 – Dažyti nuo automobilio nuiimtą ratlankį (horizontalioje padėtyje)

Tai geriausias būdas dažyti ratlankius su FullDip. Jei turime galimybę nuimti ratlankius, tai tikrai rekomenduotina, nes taip daug patogiau pasiekti visas sudėtingas ratlankio vietas, o dažai labiau stabilizuojasi, todėl išvengiama dažų nubėgimų.

Taigi, pradėsime dengti pirmuosius rūko sluoksnius (Mažai medžiagos – ploni sluoksniai) Po truputį palaipsniui dengsime daugiau medžiagos, kuri leis pasiekti lygų ir glotnų paviršių. Kiekvieną ratlankį purkšdami sunaudosime visą aerozolį, tarp sluoksnių palaukdami 10 minučių.

Jei dažysime su CANDY ARBA CHAMELEONU, pradėsime dažyti FullDip Juoda tokiu pat būdu, kaip ir vientisą spalvą. Leisime išdžiūti apie 1 val. kol Fulldip bus sausas liečiant, kad galėtume dengti Candy arba Chameleono efektinę spalvą.

FullDip® ratlankių pamoka 4
FullDip® ratlankių pamoka 5

SVARBI INFORMACIJA

FullDip® ratlankių pamoka 6

Pabrėšime įvairius dalykus, į kuriuos reikia atsižvelgti dažant su Fulldip.

1 – Labai svarbu, kad neužklijuotume ant ratlankio briaunos. Lipnią juostą klijuokite kelis milimetrus virš ratlankio profilio, tada, jei reikia, baigę procesą nulupkite nereikalingą plėvelę.

2 – Ratlankis turi būti labai švarus ir, svarbiausia, labai sausas. Tiesą sakant, patartina jį nuplauti dieną prieš tai, kad nepageidaujamose vietose neužsilaikytų drėgmė ar vanduo.

3 – Norint teisingai padengti medžiagą, labai svarbu į vidines ratlankio vietas ir kraštus padengti medžiagos, nors paprastai tai būna sudėtinga, tai bus labai svarbu, kad būtų išvengta nepageidaujamo plėvelės nusilupimo arba blogo padengimo.

SANTRAUKA 3 ŽINGSNIAI

MASKAVIMAS

Svarbiausia gerai užmaskuoti ratlankio padangą, neuždengiant ratlankio briaunos. Paveikslėlyje tai matote.

FullDip® ratlankių pamoka 7
FullDip® ratlankių pamoka 8

DAŽYKITE PLONAIS SLUOKSNIAIS

NAUDOKITE VISĄ REKOMENDUOJAMĄ MEDŽIAGĄ

LEISKITE IŠDŽIŪTI 24 VAL

FullDip® ratlankių pamoka 9

PASIŽIŪRĖKITE PILNĄ VIDEO PAMOKĄ

© 2024 plastidip.lt Visos teisės saugomos

© 2024 plastidip.lt Visos teisės saugomos

Pirkinių krepšelis

0
image/svg+xml

Prekių krepšelyje nėra.

Tęsti apsipirkimą